KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7607035
nr 760 7035
Edmond Marie Petitjean
(1844-1925)
Oljemålning, Edmond Marie Petitjean (1844-1925), Rotterdams hamn, signerad. duk 85x142
Kondition: smärre duklagning
Utrop:
80.000 kr - 100.000 kr
Såld:
40.000 kr
måndag 28 maj 2012
28/5 08:13:38
- Klassiska